locuri-de-munca

manager vanzari

  • Creativ Business System SRL

    Mob. 068939496 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 143
    Full Time
    Publicitate 21.06.2017 29 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 5000 - 9000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania Creativ Business System SRL isi mareste echipa de prieteni, de aceea  este in cautare de candidati pentru suplinirea functiei  manager vanzari.

    Suntem o echipa tanara, prietenoasa si sociabila, care se dezvolta in fiecare zi cu pasi concreti.

    Aceste responsabilitati le avem noi si le vei avea si tu:

    Studierea pietei si cautarea clientilor noi;
    Negocierea si semnarea contractelor cu clientii;
    Mentinerea relatiilor cu clientii noi;
    Administrarea bazei de date a clientilor noi si expedierea ofertelor comerciale.

    Cerem de la tine sa ai:

    Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
    Cunoasterea limbii romane si ruse;
    Cunoasterea PC la nivel de utilizator;
    Nivel inalt de responsabilitate, punctualitate si ambitie.
    Studii superioare.
    Permis de conducere.

    Beneficiile care le vei avea:

    Salariu + Bonus din vanzari motivant;
    Pachet social;
    Perioada de proba remunerata;
    Posibilitatea de crestere;
    Colectiv tanar si o companie care se dezvolta treptat.

    Daca esti tanar, responsabil, sociabil, creativ, trimite CV-ul la adresa vanzari@itshoponline.org, iar noi te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra.

    P.S se vor analiza doar candidatii care vor expedia CV.

    P.S data limita pentru trimiterea CV-ului este 30 iunie 2017.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 14.04.2017
    • Full Time
    • 16.05.2017

    Creativ Business System SRL
    • Full Time
    • 05.05.2017