locuri-de-munca

Manager turism intern si receptor

  • Amadeus Travel LCC

    Mob. Tel/Fax. 022 221606
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 52
    Full Time
    Publicitate 09.11.2017 17 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Candidatul ideal:
    *Studii superioare;
    *Cunostinte PC (MS Office, Excel, PowerPoint);
    *Limbile: Romana, Rusa - nivel avansat (scris,vorbit;
    *Cunoasterea limbei Engleza - nivel avansat (scris,vorbit);
    *Cunoasterea corespondentei de afaceri;
    *Disponibilitatea pentru program flexibil de deplasari;
    *Pasiune pentru turism si pregatire profesionala continua;
    *Responsabilitate, ambitie si putere de convingere;
    *Persoana activa, organizata, cu spirit de echipa bine dezvoltat.

    Beneficii si bonusuri:
    *PACHET SALARIAL ATRACTIV: negociabil
    *Posibilitatea dezvoltării carierei în cadrul unei companii în plin proces de dezvoltare.

    Cei interesaţi sunt rugaţi să transmită CV-urile la adresa de mail: director@amadeus.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 18.10.2017

    pensiunea ioana bran
    • Full Time
    • 10.10.2017
    • Full Time
    • 29.09.2017