locuri-de-munca

manager turism

  • TopVoyage

    Mob. 068822881 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 45
    Full Time
    Publicitate 07.11.2017 17 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    In legatură cu extinderea companiei, anuntam concurs pentru manager turistic: Cerințe față de candidat: *studii superioare/certificat turism *experiența în turism - minim 1 an *cunoștinte de utilizare a calculatorului: Microsoft Office, Photoshop, Internet. * cunoașterea limbilor: româna, rusa. * cunoasterea bazei hoteliere. * abilități organizatorice.. * punctualitate, creativitate,inițiativă, responsabilitate. Compania oferă: - salariu fix +% din vînzări. - pachet social complet. rog sa expediati CV cu o poza recenta pe adresa electronica topvoyage.office@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Fantezie Tur SRL
    • Full Time
    • 16.11.2017

    BetalinCom
    • Full Time
    • 24.11.2017

    TopVoyage
    • Full Time
    • 07.11.2017