Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager transport maritim

AGM

124 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 19.10.2018

Transportarea mărfurilor pe cale rutieră și maritimă, depozitarea și prestarea serviciilor de consulting în logistică sunt directiile noaste primordiale.

Responsabilități:
- Planificarea, organizarea si coordonarea activitaților zilnice a transportului maritim (import, export)
- Menținerea contactului zilnic cu toți furnizorii de servicii, inclusiv linii de transport maritim, agenți și parteneri de peste mări, brokerii vamali
- Gestionarea comenzilor de transport în sistemele interne
- Experienta anterioara in media, limba engleza -avantaj
Cerinţe:
- Experiență la o funcție similară
- Cunoașterea avansată a limbilor rusă și engleză, chineza este un avantaj
- Cunoașterea sistemelor și aplicațiilor relevante logisticii, obligatoriu
- Bună cunoaștere a geografiei
- Capacitatea de multitasking și rezistență pentru mediul de lucru foarte dinamic
- Orientare către rezolvarea problemelor și luarea deciziilor rapide
- Bune abilități de comunicare și negociere
 Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică

- Salariu motivant plus o componenta legata de performanta

- Dezvoltare personală prin participarea la traininguri de specialitate

- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere in marketing intr-o companie de success

Se oferă salariu de la 7000 lei + bonusuri

Телефон: 069286256, e-mail: manex@agm.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: 069286256
  • Tel.: 069286256

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Canadian Moving Company
  • Full Time
  • 11.10.2018
  • Full Time
  • 03.10.2018

ATAI SRL
  • Full Time
  • 01.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat