Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager transport international de marfuri

Transport International

1656 vizualizări
La acest job au aplicat: 10 candidați

Cerinte pentru candidat:

  • dorinta si placere de a munci
  • studii medii sau superioare finalizate sau in curs de finalizare
  • cunostinte de limba romana si rusa
  • abilitati de coordonare si lucru in echipa
  • cunostinte operare PC

Descrierea jobului:

  • Planificarea transporturilor (curse, grupaje)
  • Preluarea cererilor de oferta de la clienti si ofertarea prompta a transporturilor solicitate
  • Negocierea contractelor de transport international de marfuri
  • Coordonarea masinilor catre incarcare si descarcare, precum si stabilirea celor mai eficiente rute de transport

Persoanale interesate suntu rugate sa expedieze CV-ul pe adresa de email: vasilebadan@yahoo.com
Informatii suplimentare la tel: 060319606

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat