locuri-de-munca

Manager transport international de marfuri

  • Transport International

    Mob. 060319606 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 7
    Vizualizări: 1147
    Full Time
    Job Nr. 33688 8 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Cerinte pentru candidat:

    • dorinta si placere de a munci
    • studii medii sau superioare finalizate sau in curs de finalizare
    • cunostinte de limba romana si rusa
    • abilitati de coordonare si lucru in echipa
    • cunostinte operare PC

    Descrierea jobului:

    • Planificarea transporturilor (curse, grupaje)
    • Preluarea cererilor de oferta de la clienti si ofertarea prompta a transporturilor solicitate
    • Negocierea contractelor de transport international de marfuri
    • Coordonarea masinilor catre incarcare si descarcare, precum si stabilirea celor mai eficiente rute de transport

    Persoanale interesate suntu rugate sa expedieze CV-ul pe adresa de email: vasilebadan@yahoo.com
    Informatii suplimentare la tel: 060319606

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 15.11.2017
    • Full Time
    • 11.10.2017
    • Full Time
    • 22.08.2017