Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Suport Clienți (4-5 ore/zi, English)

Retailants

283 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați
Data publicării: 03.05.2018

Angajăm persoana cu nivel înalt de cunoaștere a limbii engleze pentru poziția de Manager Suport Clienți.

CERINȚE

Cunoașterea limbii engleze la nivel înalt verbal și scris

Folosirea programelor de baza (Windows, Microsoft Word, Chrome, Gmail)

Abilități de comunicare în scris cu clienții (în limba engleza)

Raționament logic dezvoltat și atenție la detalii

RESPONSABILITĂȚI

Comunicarea scrisă zilnică cu clienții prin e-mail

Procesarea cererilor de returnare a produselor

Comunicarea scrisă cu furnizorii

Menținerea nivelului înalt de satisfacție a clienților

BENEFICII

Lucru la distanță din orice locație v-ați afla. Aveți doar nevoie de un calculator și acces la internet.

Grafic flexibil: 4-5 ore zilnic (în special a doua jumătate a zilei)

Salariu inițial: 4000 lei cu eventuală creștere și oportunitate de a trece pe full-time

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 4000 - 4000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Freelancer
  • 31.05.2018
  • 29.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat