Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Resurse Umane

INOX PLUS

189 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 04.02.2018

Compania Inox Plus SRL, lider pe piața de confecții din inox, în urma restructurării departamentului de Resurse Umane este în căutare unui coleg nou.
Dacă te regăsești în cele menționate mai jos, nu ezita să ne expediezi CV-ul tău.

 Responsabilitățile postului:
·         Identificarea și recrutarea personalului;
·         Evidența dosarelor, a contractelor și altor documente de profil;
·         Menținerea legăturii cu departamentele din cadrul companiei;
·         Participarea la elaborarea procedurilor și regulamentelor de motivare, ordine internă, de trecere a perioadei de probă.
Cerințe față de candidați:
·         Studii superioare;
·         Experiența practică în domeniul recrutării (de cel puțin 1 an);
·         Vorbire corectă în limba română și rusă;
·         Capacitatea de exprimare a gîndurilor într-o formă clară, structurată și accesibilă, atît oral, cît și în scris;
·         Capacitatea de a stabili contactul, a-l menține și a-l încheia;
·         Abilități de organizare și planificare (capacitatea de organizare și coordonare a activității, stabilire a priorităților prin repartizarea și folosirea adecvată a resurselor necesare);
·         Cunoștințe și experiența practică de operare MS Office.

Condiții de muncă și de remunerare:
·         Un job dinamic şi diversificat, într-un mediu plăcut şi modern;
·         Posibilitatea de a lucra într-o echipă tînără şi energică;
·         Oportunitatea de a te dezvolta personal şi professional;
·         Loc de muncă confortabil;
·         Salariu motivant;
·         Număr și abonament corporative;
·          Cafea și ceai nelimitat :)

Așteptăm să ne expediezi CV-ul tău cu poză, la adresa electronică: hr@inoxplus.md
NB: Doar persoanele selectate în baza CV-ul vor fi invitate la un interviu.
Informaţiile detaliate despre activitatea companiei pot fi găsite pe site-ul www.inoxplus.md

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.12.2017

DARWIN
  • Full Time
  • 30.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat