Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Relații Externe

Europersonal SRL

214 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 24.07.2018

Responsabilități:

- Activități de execuție în cadrul departamentului de Relații Externe;

- Menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia;

- Actualizarea permanentă a bazei de date cu clienții și generarea de rapoarte periodice;

- Negocierea și încheierea contractelor; Cerințe:

- Studii superioare (constituie un avantaj);

- Experiență în relații cu partenerii străini;

- Bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere;

- Capacități de organizare și planificare;

- Cunoașterea limba română - nivel avansat; limba engleză - nivel de conversație; limba rusă - nivel avansat; cunoașterea altor limbi - constituie un avantaj;

- Operare PC, obligatoriu aplicații MS Office;

Oferta companiei:

- Ambianță plăcută de lucru, oficiu în centrul orașului, colectiv prietenos

- Salariu atractiv + bonus de performanță

- Număr de telefon corporativ

- Pachet social deplin

Transmiteți-ne CV-ul Dumneavoastră pe e-mailul callcentrechisinau@gmail.com, numai candidații selectați vor fi contactați!

Licenta nr. 055324

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 31.05.2018

Polisano Prim SRL
  • Full Time
  • 14.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat