locuri-de-munca

Manager Relatii cu Clientii

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 68555537 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 104
    Full Time
    Job Nr. 43878 28 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Avix Art Grup SRL caută Manager Relatii cu Clientii - persoane comunicabile, amabile și dornice de a crește pe plan profesional.

    RESPONSABILITĂŢI:

    • Comunicare cu clienții prin rețele sociale;
    • Comunicare cu clienții prin chat-ul corporativ de pe site-uri;
    • Raportarea zilnică / săptămînală / lunară la nivel de apeluri, vînzări, contacte în lucru;
    • Crearea și completarea bazei de date cu informația acumulată de la clienți;
    • Studierea serviciilor prestate de companie;
    • Perfecționare continuă în domeniul comunicării cu clienții;

    Cerinte:

    • Cunoasterea limbii romane si ruse la nivel avansat;
    • Cunostinte de operare PC: Microsoft Office;
    • Capacitatea de a observa cele mai mici detalii;
    • Capacitate de purta o discuție eficienta prin chat;
    • Abilitati de planificare, organizare a timpului si a propriei activitati;
    • Spirit analitic, perfectionism si orientare catre rezultat.

    Conditii de munca:

    • Muncă în oficiu, în Centru - Kogălniceanu 62, of. 16 (lîngă Trattoria);
    • Munca se desfășoară la notebook;
    • Program de lucru: Luni-Vineri.
    • Condiții de muncă - bune;
    • Salariu fix + sumă fixă din fiecare contact;
    • Pachet social;
    • Lucru intr-o echipa prietenoasa, tînără si într-un domeniu de divertisment;
    • Activități de instruire;
    • ADMITEM PERSOANE SI FARA EXPERIENTA;

    Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica cadre2ag@gmail.com, indicind POZITIA "Manager Relatii cu Clientii" la care aplica.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 25.05.2017
    • Full Time
    • 07.08.2017

    HR-Consulting
    • Full Time