locuri-de-munca

Manager promovare și atragere a investițiilor

  • Zona Economică Liberă Bălți

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 53
    Full Time
    Publicitate 05.06.2017 19 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilități:

    - Asigură informația în scopul promovării imaginii și atragerii noilor investiții;
    - Plasarea și monitorizarea blocurilor de publicitate în mass-media, rețele sociale, pagina web ZEL “Bălți”;
    - Scrierea, editarea și colectarea textelor din materialele promoționale;
    - Achiziționarea materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
    - Administrarea și actualizarea informației de pe pagina web și a rețelelor de socializare a ZEL “Bălți”;
    - Elaborarea planului de acțiuni în vederea promovării imaginii și atragerii investițiior;
    - Implementarea strategiei de promovare și atragerii investițiilor;

    Cerințe:

    - Studii superioare în domeniul Management sau Marketing;
    - Experiență relevantă în domeniu similar cel puțin 3 ani;
    - Aptitudini de comunicare, analiză sistemică și sinteză;
    - Abilități de management eficient al timpului;
    - Rezistență la stres;
    - Prelucrearea sarcinilor complexe în termeni restrânşi;
    - Spirit de echipă;
    - Seriozitate, responsabilitate, promtitudine;
    - Cunoașterea la nivel înalt a unei limbi de circulație internațională ( engleză, germană);

    Beneficii:

    - Salariu competitiv;
    - Pachet social;
    - Mediu de lucru profesional;

    Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu indicarea poziției pentru care aplică și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: hr.zelb@gmail.com

    Termen limită: 24 februarie 2017, ora 16:00

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 27.04.2017

    Magenta Consulting
    • Full Time
    • 27.05.2016
    • Full Time
    • 17.02.2017