Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Produs

Mobiasbanca

1242 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați
1 an în urmă

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Secţie Piaţa Clienţi Persoane Juridice

Departamentul Strategie şi Marketing

Misiune post:  Elaborarea, dezvoltarea şi promovarea produselor şi serviciilor băncii din segmentul pieţei clienţilor persoane juridice în vederea creşterii competitivităţii Băncii pe piaţa produselor gestionate

Responsabilităţi:

  • Elaborarea şi dezvoltarea ofertei de produse a băncii raportate la necesităţile clienţilor, resursele băncii şi oportunităţile pe piaţă;
  • Îmbunătățirea continua a produselor, serviciilor si a proceselor aferente, inclusiv acordând prioritate satisfacției necesitaților și așteptărilor clienților si altor părți interesante, in vederea atingerii rezultatelor comerciale așteptate.
  • Creşterea nivelului de fidelitate a clienţilor faţă de produsele si serviciile Băncii;
  • Contribuirea la crearea planurilor de promovare pentru produsele şi serviciile băncii din segmentul pieţei clienţilor persoane juridice şi urmărirea executării lor;
  • Elaborarea şi actualizarea DNI aferente produselor gestionate;
  • Promovarea calitativa si eficientă a produselor şi serviciilor băncii.

Experienţă profesională:

  • Experienţă minimă de 2 ani în cadrul domeniului financiar-bancar
  • Cunoaşterea cadrului normativ financiar-bancar
  • Cunoaşterea tehnologiei produselor bancare, de dorit a produselor din segmentul pieții persoanelor juridice si persoane fizice cu activitate de antreprenoriat
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze
  • Studii superioare cu profil economic

Profilul candidatului:

  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Iniţiativă, integritate şi obiectivitate
  • Creativitate
  • Abilităţi de comunicare şi organizare eficientă a timpului
  • Atenţie la detalii şi abilităţi de identificare a riscurilor aferente activităţii bancare
  • Orientare spre rezultat
  • Orientare spre client
  • Lucru în echipă
  • Rezistență la stres
  • Responsabilitate, imparţialitate

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, însoţit de o scrisoare de intenţie, indicând postul solicitat, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax: 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Panifico
  • Full Time
  • 06.11.2017

ProCredit Bank S.A.
  • Full Time
  • 31.03.2017
  • Full Time
  • 31.10.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat