locuri-de-munca

Manager personal la Agenția nr.4 din or.Cahul

  • BC COMERTBANK SA

    Mob. 069200350 Tel/Fax. 022 839-783, fax 022 839-840
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 184
    Full Time
    Job Nr. 40226 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC "COMERTBANK" S.A. anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de:

    Obiectivul / scopul postului:

    • Asigurarea realizării planului de afaceri, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor bancare, administrarea riscurilor, extinderea bazei de clienţi ai Băncii, monitorizarea strictă a portofoliului de credite şi calităţii lui, rambursarea creditelor acordate.

    Nivelul de studii şi calificarea necesară:

    • Studii superioare economice
    • Experienţă în domeniu este un avantaj
    • Cunoaşterea legislaţiei şi actelor normative în domeniul financiar bancar şi al evidenţei contabile în vigoare
    • Cunoaşterea pachetului MS Office
    • Capacităţi de conducător
    • Cunoaşterea excelentă a limbii de stat, preferabil şi a limbilor rusă.
    • Ţinută impecabilă
    • Reputaţie civică şi integritate

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax: 022 839-840

    Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783, 069200350 și pe pagina web www.comertbank.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 30.01.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full Time
    • 31.05.2017