Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Oficiu

SRL Maestro-nut

497 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilitati:

  • Preluarea si transmiterea mesajelor telefonice din exterior,
  • Expedierea, primirea si distribuirea corespondentei,
  • Intocmirea corespondentei de afaceri,
  • Organizarea intilnirilor de afaceri,
  • Intocmirea proceselor-verbale ale sedintelor in cadrul companiei,
  • Pregatirea documentelor pentru calatoriile in scopuri de afaceri a angajatilor companiei (bilete de avion, bronare hotel, asigurari s.a.)
  • Pregatirea documentelor pentru intocmirea invitatiilor si vizelor pentru oaspetii companiei,
  • Mentenanta oficiului ( comandare apa, ceai, cafea)
  • Asistarea directorului in activitatea zilnica.

Cerinte fata de candidati:

  • Experienta de lucru in pozitie similara – minim 2 ani,
  • Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa,
  • Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze,
  • Abilitati de lucru la PC ( Word, Excel, PowerPoint)
  • Abilitati de lucru cu tehnica de birou,
  • Abilitatea de a invata repede,
  • Rezistenta la stres in conditii de conflicte si lipsa de timp,
  • Atentie, responsabilitate, punctualitate, rapiditate.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax: 022-21-21-14 / e-mail: hr@maestro-nut.com. Tel.: (022)-21-20-66 SAU 079922333

Domeniu

  • Studii:
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 07.11.2017

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 07.02.2018
  • Full Time
  • 25.04.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat