Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

MANAGER ÎN ACTIVITATEA DE TURISM

Winetours Moldova

134 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 29.01.2018

Responsabilități:

  • Procesarea și confirmarea rezervărilor, întocmirea actelor aferente acestora;
  • Formarea de oferte și pachete turistice;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali și străini;
  • Identificarea potențialilor tur operatori din străinătate;
  • Participarea la expoziții și evenimente locale.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare sau ultimul an de studii (specialitatea marketing, administrarea afacerilor, turism, limbi străine etc.);
  • Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Ofice, MS Excel, MS PowerPoint, Internet);
  • Abilități excelente de comunicare în limba română, rusă și engleză (obligatoriu);
  • Cunoașterea corespondenței de afaceri;
  • Experiența in domeniul vânzări / ospitalității / sectorului turistic / va constitui un avantaj;
  • Posedarea informației despre obiectivele turistice din Republica Moldova va constitui un avantaj;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile și de a respecta termenii limită;
  • Creativitate, organizare, seriozitate, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și orientată către client.

Orar de muncă: 8h/zi

Oferim:

  • Salariu de bază și remunerare în funcție de performanțe;
  • Perspectiva de dezvoltare profesională și un mediu de lucru prietenos în cadrul unei echipe tinere și ambițioase;
  • Cursuri de formare profesională în domenii conexe.

Candidații interesați vor expedia CV-ul la adresa de email: jobs.winetours.md@gmail.com

Termen limită: 07 februarie 2018. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

http://winetours.md/pic/uploaded/PDF_uploads/Winetours Moldova - job - manager-2018.pdf

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 5000 - 7000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 28.12.2017
  • Full Time
  • 20.12.2017

VILA TOPARCEANU SRL
  • Full Time
  • 30.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat