Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Import

ACCEMOB GRUP SRL

175 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 06.09.2018

Compania “ACCEMOB GRUP” SRL, lider recunoscut in Moldova in vînzarea accesoriilor pentru mobilă, este in căutarea unei persoane pentru funcţia de Manager Import
Responsabilități:
• Promovarea imaginii companiei și a produselor comercializate de aceasta pe piață;
• Stabilirea și gestionarea relațiilor de parteneriat cu furnizorii companiei;
• Extinderea continuă a numărului de furnizori permanenți;
• Monitorizarea realizării planului de achiziții și creșterea vânzărilor.
Candidatul ideal:
- studii superioare (preferabil in economie)
- experienta în crearea şi mentinerea relatiilor pe termen lung cu clientii
- abilităţi de prezentare şi negociere
- cunoaște limbile română, engleza și rusă;
- cunoaște PC-ul la nivel avansat - MS Office, Internet
- experiență relevantă pe o poziție similară (reprezintă un avantaj).
Beneficii:
- salariu motivant
- traininguri de specialitate
- o experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
echipa profesionista, dinamică și colegiala
- posibilităţi de promovare
Pentru persoanele interesate recomandăm să expedieze CV-ul şi/sau scrisoarea de intenţie la adresa: sebas.hrm@yahoo.com
Persoalele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.05.2017

Clean Clean
  • Full Time
  • 15.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat