Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Dezvoltare Rețea (Centru)

HR Consulting

247 vizualizări
Data publicării: 18.04.2019

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● Dezvoltarea și menținerea portofoliului curent a partenerilor business (B2B), regiunea de Centru a țării;
● Căutarea, negocierea și încheierea contractelor de colaborare cu parteneri noi - persoane juridice, cu scop de a vinde produse/ servicii in credit;
● Gestionarea activităților zilnice cu rețelele de parteneri;
● Organizarea instruirii personalului din vânzări din cadrul companiilor-partenere cu referire la produsele financiare curente și noi;
● Organizarea activităților de marketing împreună cu partenerul companiei;
● Întocmirea rapoartelor de activitate.

Cerințe față de candidați:
● Experiență pozitivă în vânzări şi negocieri;
● Experiență în dezvoltarea relațiilor cu partenerii business reprezinta un avantaj;
● Fire activă și dornică de lucru;
● Dragoste față de vânzări;
● Abilități de comunicare, negociere și convingere;
● Permis de conducere Cat. B.

Ce oferă compania:
● Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii;
● Salariu competitiv;
● Posibilități de creștere și dezvoltare profesională;
● Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale;
● Tichete de masă, asigurare medicală facultativă;
● Bonus anual în dependență de performanţă individuală;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  MDI

Telefon de contact : 062101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Bisar
  • Full Time
  • 16.01.2019

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full Time
  • 17.04.2019
  • Full Time
  • 18.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat