locuri-de-munca

Manager de turism

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 58
    Full Time
    Publicitate 07.12.2017 13 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Agenția de turism lansează concursul de ocupare a funcției de Manager de turism http://manager-tourism.sbc-hr.md/

    Noi oferim:
    - Angajare oficială
    - Pachet social

    - Graficul de lucru: 5 zile în săptămînă de la 09:00 pînă la 18:00
    - Perspective de creștere profesională (traininguri, instruiri)

    - Mentoring, couching
    - Oficiu în centrul orașului

    Responsabilități:
    - Selectarea, rezervarea și vânzarea de servicii turistice, bilete de avion

    - Consultarea clienților prin telefon, la oficiu și online

    - Controlul cererilor parvenite

    - Raportare

    Cerinţe:

    - Studii superioare în domeniul turismului
    - Experienţă de lucru în companii de același profil

    - Cunoaşterea fluentă a limbilor rusă, română şi engleză (nivel mediu)

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 16.11.2017
    • Full Time
    • 15.09.2017

    TopVoyage
    • Full Time
    • 07.11.2017