Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager de proiect

SBC HR

236 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017
2 luni în urmă

Compania pentru producerea băuturilor alcoolice lansează un nou proiect. În legătură cu această lansare, anunțăm concurs pentru postul de Manager de Proiect (producție vinicolă)

Noi propunem:

- Angajare oficială

- Pachet social

- Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

- Posibilitate de dezvoltare a abilităților profesionale

Responsabilități:

- Coordonarea activităților  privind crearea unui plan de afaceri pentru viitorul proiect (lucrul cu companiile de consultanță)

- Coordonarea activității privind crearea unui nou brand de vin (identificarea și colaborarea cu o agenție de design pentru crearea brandului, etichete, etc.)

 - Coordonarea activităților de identificare a spațiilor de îmbuteliere a vinului

Cerinţe:
- Studii superioare în domeniul economiei
- Experiență de lucru în companii cu același profil

- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat