locuri-de-munca

Manager de oficiu ( de la 5000 lei + premii)

  • HR-Consulting

    Mob. +37362101257 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 112
    Full Time
    Publicitate 05.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Manager de oficiu ( de la 5000 lei  + premii)

    HR-Consulting
    – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant: Manager de oficiu

    RESPONSABILITĂŢI:.
    •    Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
    •    Gestionarea corespondentei electronice in cadrul companiei;
    •    Arhivarea si asigurarea circulatiei documentelor in cadrul companiei;
    •    Activitati ce tin de administrarea si organizarea lucrului in oficiu.

    CERINŢE:

    •    Studii superioare complete
    •    Experienta de lucru in calitate de secretar, manager de oficiu;
    •    Cunostinte de operare calculator (MS World, Excel), fax, scaner;
    •    Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza;
    •    Capacitate de lucru în echipă; Abilităţi de comunicare şi organizare;

    OFERTA:
    •    Salariul + sunt prevăzute bonusuri
    •    Telefon mobil si cheltuieli de transport
    •    Perspective de crestere
    •    Regimul de lucru: 8:30 – 17:30 (5 z.l.)

    CONTACTE:

    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: zz80@search4staff.com
    sau la numărul de Telefon de contact: 062101257.
    Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «Manager de oficiu»

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 29.06.2017
    • Full Time
    • 11.05.2017