Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager comunicare

Mobiasbanca

315 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
3 luni în urmă

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. Anunţă concurs pentru postul de:

Departamentul Comunicare şi Calitate

Misiune post: Realizează activități de comunicare și organizare evenimente

Responsabilități:

  • Organizează evenimente interne și externe
  • Implementează campanii de informare și comerciale
  • Gestionează proiecte sociale și activitatea de sponsorizare

Cerinţe:

  • studii superioare cu profil economic, marketing, comunicare, sociologie;
  • cunoaşterea aprofundată a aplicaţiilor MS Office  (Excel, Word, Power Point, Internet Explorer);
  • cunoaşterea limbilor romana, rusă, engleza.

Profilul candidatului:

  • experiență minimă de un an cu responsabilități similare acestui post;
  • abilităţi de comunicare scrisă şi orală;
  • capacităţi de organizare şi planificare;
  • abilităţi de lucru în echipă şi individual;
  • spirit creativ și inovativ.

Oferim:

  • program de lucru cu normă întreagă la sediul central al băncii;
  • oportunități de dezvoltare în cadrul companiei;
  • mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și creativă.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.

Persoanele preselectate vor fi invitate la interviu.

Mobiasbanca

Despre companie:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR-Consulting
  • Full Time
  • 02.11.2017

Крупное производственное предприятие
  • Full Time
  • 09.11.2017
  • Full Time
  • 21.08.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat