Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager comunicare

Mobiasbanca

521 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. Anunţă concurs pentru postul de:

Departamentul Comunicare şi Calitate

Misiune post: Realizează activități de comunicare și organizare evenimente

Responsabilități:

  • Organizează evenimente interne și externe
  • Implementează campanii de informare și comerciale
  • Gestionează proiecte sociale și activitatea de sponsorizare

Cerinţe:

  • studii superioare cu profil economic, marketing, comunicare, sociologie;
  • cunoaşterea aprofundată a aplicaţiilor MS Office  (Excel, Word, Power Point, Internet Explorer);
  • cunoaşterea limbilor romana, rusă, engleza.

Profilul candidatului:

  • experiență minimă de un an cu responsabilități similare acestui post;
  • abilităţi de comunicare scrisă şi orală;
  • capacităţi de organizare şi planificare;
  • abilităţi de lucru în echipă şi individual;
  • spirit creativ și inovativ.

Oferim:

  • program de lucru cu normă întreagă la sediul central al băncii;
  • oportunități de dezvoltare în cadrul companiei;
  • mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și creativă.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.

Persoanele preselectate vor fi invitate la interviu.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.09.2017

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 12.03.2018

Exim Trans SRL
  • Full Time
  • 21.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat