Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager Comunicare externă

Mobiasbanca

401 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 18.04.2018

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs intern pentru postul de:

Departamentul Comunicare și Calitate

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiul exact în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30).

Responsabilități:

  • Implementează campanii de comunicare externă;
  • Acordă suport departamentului marketing și rețelei de sucursale;
  • Organizează participarea băncii la târguri, expoziţii şi evenimente pentru clienţi;
  • Asigură relația cu prestatorii: agenţii de publicitate, tipografii, furnizorii de servicii şi altele;
  • Participă la realizarea publicaţiilor comerciale şi de suport vânzări.

Cerinţe:

  • studii superioare cu profil economic / marketing / comunicare;
  • cunoaşterea aprofundată a aplicaţiilor MS Office;
  • cunoaşterea programelor de design la un nivel mediu  (Abobe Illustrator, Abobe Photoshop);
  • cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză la nivel avansat.

Profilul candidatului:

  • Abilitati de analiza;
  • Abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultat;
  • Rezistenta la stres;
  • Spirit inovativ si creativ.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332 / 812 337

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.06.2018
  • Full Time
  • 14.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat