Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

MANAGER CALITATE COMENZI

ConsultingLab

282 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 23.04.2018

ConsultingLab  pentru clientul sau este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

DESCRIEREA POSTULUI:

verifică calitatea comenzii livrată clientului;
asigură corectitudinea îndeplinirii comenzii;
urmăreşte factorii care determină calitatea comenzii;
organizează procesului de furnizare a comenzii către client;
urmăreşte indicatorii de calitate..

CERINȚE:

Studii superioare tehnice absolvite;
Experiența ca manager calitate – nu este obligatorie;
Experiență în domeniul mobilei – avantaj;
Rigurozitate si atenție pentru detalii;
Rezistenta la sarcini repetitive;
Orientare către rezultate;
Capacitate de adaptare;

COMPANIA OFERĂ:

Angajare oficială;
Asistentă în perioada de probă;
Instruire gratuită;
Activitate într-un colectiv tânăr cu perspective mari.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: centrulcariera@gmail.com cu indicarea postului pentru care se aplică.

Tel: 078031321

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 6000 - 8000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Structural Dom System SRL
  • Full Time
  • 06.04.2018
  • Full Time
  • 01.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat