locuri-de-munca

MANAGER ACHIZIȚII

  • SC Simplex Co SRL

    Mob. (+373) 060002772/ 068500508 Tel/Fax. (+373) 022 74 74 34
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 180
    Full Time
    Publicitate 30.05.2017 2 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    • Mob.: (+373) 060002772/ 068500508
    • Tel.: (+373) 022 74 74 34

    Descriere post vacant

    Responsabilități:
    1. Negocierea și încheierea acordurilor cu furnizorii;
    2. Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor.;
    3. Analiza pieții.

    Cerinte:
    1. Studii superioare;
    2. Abilități excelente de organizare, comunicare și negociere;
    3. Abilități de calcul și lucru cu documentele;
    4. Cunoașterea limbii române, ruse și engleze (obligatoriu); cunoașterea limbii italiene va constitui un avantaj;
    5. Cunoștințe operare calculator (Microsoft Office) .

    Compania oferă:
    1. Angajare oficială în câmpul muncii;
    2. Salariu motivant;
    3. Pachet social complet;
    4. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 04.10.2016
    • Full Time
    • 27.03.2017
    • Full Time
    • 07.08.2017