locuri-de-munca

Manager achiziţii

  • ViTRA SRL

    Mob. 079606070 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 162
    Full Time
    Publicitate 25.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania "Vitra" angajeaza:
    Manager achiziții

    Responsabilitati:

    - planificarea achiziţilor şi formarea graficului de achiziţie;
    - analiza şi efectuarea raporturilor pentru formularea comenzilor;
    - negocierea preţurilor si încheierea de contracte;
    - controlul preţurilor de aprovizionare;
    - menţinerea relatiei cu furnizorii (potentiali si existenţi);
    - întocmirea documentelor aferente achizitiei;

    Cerinte:

    studii superioare;
    cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (obligatoriu);
    permis auto categoria B;
    abilitati de comunicare si negociere;
    capacitate de lucru individual şi în echipă;
    experienţă la o funcţie similară constitue un avantaj.

    Oferim:
    -salariu avantajos,
    -bon de masă,
    - pachet social
    - telefon de serviciu,
    - mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.

    Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică :
    hr@vitra.md
    De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Job4you SRL
    • Full Time
    • 28.10.2014
    • Full Time
    • 27.07.2017