Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager

Anonim

170 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 31.10.2017
2 luni în urmă

Căutam o persoană responsabilă pentru lucru cu clienti.

Responsabilități:

• Căutarea clienților noi și vânzarea serviciilor
• Stabilirea sarcinilor și instruirea angajaților
• Interacțiunea cu departamentele companiei (secția cadre, contabilitate, achiziții, logistică)
• Raportarea

Noi oferim:

• Salariu stabil, posibilitate de a crește, lucru intr-un oficiu confortabil, colectiv tinar și prietenos.

Expirienta de lucru si permis pentru conducerea auto cat. B se constitue un avantaj.

Așteptam CV-le cu foto pe adresa bizonimobil@gmail.com

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.12.2017
  • Full Time
  • Full Time
  • 25.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat