Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Magazioner (receptionarea materiei prime)

MEAT HOUSE

53 vizualizări
Data publicării: 16.04.2019

Rețeaua specializată de magazine MEAT HOUSE angajează:

Domeniul de activitate: productie

Responsabilități:
- recepția mărfurilor în depozit și eliberarea acestora din depozit;
- participarea la efectuarea inventarierii valorilor materiale și a mărfurilor;
- evidența operațiunilor de depozit;
- efectuarea încărcării și descărcării mărfurilor și amplasarea acestora în interiorul depozitului;
- asigurarea integrității valorilor materiale.

Cerințe:
- studii medii;
- experiența de cel puțin 1 an;
- bune cunoștințe de operare PC;
- perseverență, responsabilitate, orientare către rezultate înalte pe plan profesional.

Beneficii oferite:
- pachet social complet;
- salariu de la 6000 lei;
- oportunități de avansare în carieră;
- masa din contul angajatorului.

Program de lucru: luni - vineri,

Persoanele interesate sint invitate sa trimita CV, indicind postul solicitat la adresa: hr@cardiax.md sau contactati-ne la numerele de telefon 022 572-122, 079788400

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

MEAT HOUSE

Despre companie

Rețeaua specializată de magazine MEAT HOUSE se dezvoltă activ și cu succes în domeniul produselor din carne și mezeluri din Republica Moldova, lansată pe ideea de a realiza produse de calitate excepțională și tendința spre o deservire impecabilă. Urmînd expresia: ...

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 6000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Î.M. “REGIA TRANSPORT ELECTRIC”
  • Full Time
  • 04.04.2019

Unicompro SRL
  • Full Time
  • 29.01.2019

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 26.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat