Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist programator

Mobiasbanca

2390 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Secţia Studii şi Dezvoltare

Departamentul Tehnologii Informaţionale

Misiune post: Dezvoltarea, implementarea, mentenanţa şi optimizarea produselor soft bancare.

Responsabilităţi principale:

  • Dezvoltarea şi implementarea produselor soft bancare.
  • Mentenanţa şi optimizarea produselor soft bancare.
  • Îmbunătăţirea continuă a performanţelor proceselor, inclusiv prioritatea acordată satisfacţiei necesităţilor şi aşteptărilor clienţilor şi altor părţi interesate.

Experienţa profesională:

  • Studii superioare şi experienta de minim 1 an in domeniul TI
  • Cunoaşterea minimum a unui limbaj de programare: Java, C#, SQL, Oracle PL/SQL
  • Experienta de lucru cu unul din SGBD: Oracle, Informix, MSSQL
  • Experienta in utilizarea SO Windows, Unix
  • Abilităţi de programare în Cobol vor fi un avantaj
  • Experienţa în domeniul bancar de minimum 1 an va fi un avantaj

Profilul candidatului:

  • Gândire analitică
  • Abilităţi de lucru in echipă şi individual
  • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate
  • Cunoaşterea limbilor română şi engleză

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, însoţit de o scrisoare de intenţie, indicând postul solicitat,  la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 81-24-61

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 21.08.2018
  • Full Time
  • 03.07.2017

Midnight Works
  • Full Time
  • 22.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat