Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Analist programator

Mobiasbanca

1899 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Secţia Studii şi Dezvoltare

Departamentul Tehnologii Informaţionale

Misiune post: Dezvoltarea, implementarea, mentenanţa şi optimizarea produselor soft bancare.

Responsabilităţi principale:

  • Dezvoltarea şi implementarea produselor soft bancare.
  • Mentenanţa şi optimizarea produselor soft bancare.
  • Îmbunătăţirea continuă a performanţelor proceselor, inclusiv prioritatea acordată satisfacţiei necesităţilor şi aşteptărilor clienţilor şi altor părţi interesate.

Experienţa profesională:

  • Studii superioare şi experienta de minim 1 an in domeniul TI
  • Cunoaşterea minimum a unui limbaj de programare: Java, C#, SQL, Oracle PL/SQL
  • Experienta de lucru cu unul din SGBD: Oracle, Informix, MSSQL
  • Experienta in utilizarea SO Windows, Unix
  • Abilităţi de programare în Cobol vor fi un avantaj
  • Experienţa în domeniul bancar de minimum 1 an va fi un avantaj

Profilul candidatului:

  • Gândire analitică
  • Abilităţi de lucru in echipă şi individual
  • Spirit de iniţiativă şi responsabilitate
  • Cunoaşterea limbilor română şi engleză

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, însoţit de o scrisoare de intenţie, indicând postul solicitat,  la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 81-24-61

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

International company
  • Full Time
  • 29.05.2017
  • Full Time
  • 17.02.2017

ICS Reliable Solutions Distributor SRL
  • Full Time
  • 16.10.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat