locuri-de-munca

Mobile Developer – Cross Platform Mobile App (rom)

  • POPSHORE SRL

    Mob. Tel/Fax. 022 58 92 92
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 1504
    Full Time
    Publicitate 16.09.2015 1 an în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Mobile Developer – Cross Platform Mobile App

    Cerinte :

    • Studii superioare, preferabil in domeniul IT
    • 2+ ani de experienta in domeniu
    • Experienta de lucru cu cel putin una din platforme: iOS, Android sau WindowsPhone
    • Abilitatea de a intelege sistemele complexe din punct de vedere business si tehnic
    • Cunostinte avansate C#  si /sau Java si/ sau Objective C (Client - Server application , Web Services, API)
    • Cunoasterea Xamarin/Mono va fi un plus.
    • Abilitati de documentare tehnica profesionala
    • Cunoasterea limbii Engleze oral/scris
    • Responsabilitate, acuratete

    Informatie aditionala:

    Type: Full-time
    Experienta: nivelul Junior-mid-senior
    Functia: Mobile Developer
    Industria: Tehnologii informationale si servicii
    Remunerare: salariu in dependenta de rezultatele interviului, plus premii lunare si anuale
    Alte beneficii: internet gratuit la domiciliu, internet mobil si telefonie mobila gratuita. Posibilitatea de a practica sport, de a frecventa cursuri platite de companie.

    Aplica la acest job:

    Trimite CV-ul la resurse.umane@popshore.com sau suna 022 58 92 92

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 11.12.2015

    Est Computer
    • Full Time
    • 27.01.2017

    Educationlearningapps
    • Full Time
    • 13.02.2017