locuri-de-munca

Web Designer

  • Webstyle

    Mob. 068 111 804 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 5
    Vizualizări: 1734
    Full Time
    Job Nr. 24923 1 an în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Ești creativ și plin de energie? Vrei să faci parte dintr-un colectiv tânăr și prietenos? Atunci acest job este pentru tine!

    Webstyle te invită la interviu!

    Cerințele noastre:

    • Experienţă minimum jumătate de an;
    • Seriozitate;
    • Profesionalism;
    • Bune capacităţi de comunicare şi de lucru în echipă;
    • Responsabilitate individuală;
    • Respectarea deadline-urilor;
    • Cunostinţe solide de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Flash Professional, Corel Draw etc.

    Responsabilităţi:

    • Planificarea și realizarea design-ului și grafica unor site-uri;
    • Desenarea imaginilor, bannerelor, animațiilor etc;
    • Dezvoltarea navigațiilor pe site prin categorizarea conținutului și direcționarea traficului prin conținut;
    • Corporate identity;
    • Print;
    • Web design.

    Oferim:

    • Salariu bazat pe indicatori de performanță;
    • Ocazia de a-ți pune amprenta într-o companie în creștere;
    • Mediu de lucru relaxant alături de un colectiv tânăr şi unit. Activitatea se va desfaşura la birou;
    • Posibilitatea dezvoltării şi promovării pe plan profesional;
    • Program de lucru standard (8 ore).

    Nu sta mult pe gânduri! Time is money! Trimite-ne cât mai urgent un mail cu CV-ul tău.

    Așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa info@webstyle.md.

    Pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul: 068 111 804.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.07.2017
    • Full Time
    • 08.06.2017
    • Full Time
    • 04.08.2017