locuri-de-munca

Customer care & commercial support (Ro)

  • POPSHORE SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 6
    Vizualizări: 2355
    Full Time
    Publicitate 16.03.2015 2 ani în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 7000 - 9000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Customer care & commercial support

    Responsabilități:

    • monitorizarea pieței, promovarea produselor companiei cu elaborarea continua de noi strategii de vânzare
    • negocierea și încheierea de noi contracte
    • gestionarea activităților de support clienți
    • întocmirea periodică a rapoartelor de activitate

    Cerințe fata de candidați:

    • Cunoașterea limbilor franceza și engleză este obligatorie;
    • Alta limba este un plus;
    • Experiență în vânzări,
    • Capacitate de a redacta oferte în limba dată;
    • Cunoașterea navigării prin Internet și cunoașterea MS Office-ului la nivel avansat;
    • Cunoașterea PC-ului în general pentru a putea ajuta clienții

    Aptitudini:

    • gândire analitică;
    • persoană organizată, meticuloasă;
    • orientare către rezultate;
    • planificare, rezolvare şi finalizare;
    • lucrul sub presiunea termenelor, a stresului și timpului;
    • inițiativă, flexibilitate;
    • orientare către client, relaționare;
    • abilități de comunicare.

    Condiții de muncă:

    • Lucru într-o companie internațională tânără
    • Full-Time: 10:00-19:00 cu pauză de masă de 1 oră
    • Salariu pe card >300 Eur (în dependență de experiență) + bonus % din vânzări

    Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de e-mail: resurse.umane@popshore.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 26.12.2016
    • Full Time
    • 22.12.2016
    • Full Time
    • 02.02.2017