Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Secţia Afaceri Generale

Mobiasbanca

1396 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Asistent

Secţia Afaceri Generale

Departamentul Guvernanţă Corporativă

Misiune post: Gestionarea activităţii curente de prelucrare, evidenţă şi control a corespondenţei de intrare a băncii.

Responsabilităţi principale:

  • Desfășoară activitățile de prelucrare oportună (recepționarea, înregistrarea şi repartizarea) a corespondenţei de intrare şi ieșire;
  • Organizează procesul de livrare către destinaţie a documentelor de afaceri;
  • Asigură întâmpinarea clienţilor, invitaţilor şi monitorizează evidenţa acestora prin completarea fişierului dedicat.

Cerinţe:

  • Studii superioare
  • Cunoaşterea  fluentă  a limbilor: română, rusă, engleză – la nivel a
  • Cunoştinţe în domeniul utilizării calculatorului
  • Experienţă în posturi similare va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Abilităţi înalte de comunicare şi interacţiune interpersonală
  • Responsabilitate şi organizare eficientă a timpului
  • Receptivitate, rezistenţă la stres
  • Orientare spre client.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, cu o scrisoare de intenţie la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, sau prin  e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 022 54-19-74, Tel. 022 812-461

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 08.05.2018
  • Full Time
  • 05.02.2018

BC COMERTBANK SA
  • Full Time
  • 04.07.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat