Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent Secţia Afaceri Generale

Mobiasbanca

1146 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
1 an în urmă

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Asistent

Secţia Afaceri Generale

Departamentul Guvernanţă Corporativă

Misiune post: Gestionarea activităţii curente de prelucrare, evidenţă şi control a corespondenţei de intrare a băncii.

Responsabilităţi principale:

  • Desfășoară activitățile de prelucrare oportună (recepționarea, înregistrarea şi repartizarea) a corespondenţei de intrare şi ieșire;
  • Organizează procesul de livrare către destinaţie a documentelor de afaceri;
  • Asigură întâmpinarea clienţilor, invitaţilor şi monitorizează evidenţa acestora prin completarea fişierului dedicat.

Cerinţe:

  • Studii superioare
  • Cunoaşterea  fluentă  a limbilor: română, rusă, engleză – la nivel a
  • Cunoştinţe în domeniul utilizării calculatorului
  • Experienţă în posturi similare va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Abilităţi înalte de comunicare şi interacţiune interpersonală
  • Responsabilitate şi organizare eficientă a timpului
  • Receptivitate, rezistenţă la stres
  • Orientare spre client.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, cu o scrisoare de intenţie la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, sau prin  e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 022 54-19-74, Tel. 022 812-461

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

Despre companie:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

AquaTrade SRL
  • Full Time
  • 07.12.2017
  • Full Time
  • 21.07.2017
  • Full Time
  • 22.08.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat