locuri-de-munca

Lucrator in sectia de producere

  • Mas Print

    Mob. 068594519 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 151
    Full Time
    Publicitate 23.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 4000 - 4000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

            Tipografia  Mas Print Adv SRL specializata in productia de banere   ofera un post vacant in sectia de producere

    Cerinte:
    - nu sunt necesare studii specifice

    - Punctualitate, responsabiltate;

    Oferim:
    - angajare oficiala cu pachet social inclus
    - instruire in domeniu din prima zi de lucru
    - loc de munca stabil

    Mai multe delatii la: 068594519

    Graficul de lucru : L – V 9 :00-18 :00

    Persoanele interesate şi care corespund cerinţelor enumerate mai sus, sunt rugate sa sune la numarl de telefon 068594519 sau sa  transmită CV-ul pe adresa de e-mail: Masprintadv@gmail.com

    Mai multe detalii pe : https://www.facebook.com/MasPrintADV/

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 19.07.2017
    • Full Time
    • 27.04.2017
    • Full Time