Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operatori serviciu clientela la distanta / olandeza / daneza / norvegiana / chineza / finlandeza

GPG Consulting

2307 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
1 an în urmă

GPG (Global Phoning Group: http://gpg-callcenter.com) este unul din liderii gestiunii externalizate a relaţiilor cu clienţii în Moldova şi în Europa de Est.
În prezent, avem circa 250 de colaboratori şi suntem în căutare de:

Operatori serviciu clientela la distanta / olandeza / daneza / norvegiana / chineza / suedeza

Candidatul ideal:

  • cunostinte a uneia dintre limbile indicate la un nivel avansat (mai ales in scris).
  • experienta in relatia cu clientii / experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • abilitati excelente de comunicare scrisa
  • orientat catre clienti
  • atentie la detalii
  • bune cunostinte de utilizare PC

Descrierea jobului:

  • tratarea emailurilor de la clienti
  • verificare date clienti
  • tratarea in back-office a problemelor in legatura cu comenzile online

Oferta:

  • salariu atractiv, posibilitate de a lucra part-time, posibilitatea de a lucra seara sau in week-end.

Daca sunteti interesati de oferta in cauza va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs la adresa e-mail: livia.rusu@gpg-callcenter.net

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 28.01.2016
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat