locuri-de-munca

Operatori serviciu clientela la distanta / olandeza / daneza / norvegiana / chineza / finlandeza

  • GPG Consulting

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 1799
    Full Time
    Publicitate 28.01.2016 1 an în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    GPG (Global Phoning Group: http://gpg-callcenter.com) este unul din liderii gestiunii externalizate a relaţiilor cu clienţii în Moldova şi în Europa de Est.
    În prezent, avem circa 250 de colaboratori şi suntem în căutare de:

    Operatori serviciu clientela la distanta / olandeza / daneza / norvegiana / chineza / suedeza

    Candidatul ideal:

    • cunostinte a uneia dintre limbile indicate la un nivel avansat (mai ales in scris).
    • experienta in relatia cu clientii / experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
    • abilitati excelente de comunicare scrisa
    • orientat catre clienti
    • atentie la detalii
    • bune cunostinte de utilizare PC

    Descrierea jobului:

    • tratarea emailurilor de la clienti
    • verificare date clienti
    • tratarea in back-office a problemelor in legatura cu comenzile online

    Oferta:

    • salariu atractiv, posibilitate de a lucra part-time, posibilitatea de a lucra seara sau in week-end.

    Daca sunteti interesati de oferta in cauza va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs la adresa e-mail: livia.rusu@gpg-callcenter.net

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    CS Terentiev-Benefis-ART
    • Full Time
    • 03.05.2017

    Zenith Moldova
    • Full Time
    • 24.03.2017
    • Full Time
    • 18.05.2017