locuri-de-munca

Limba germana si limba italiana

  • Anonim

    Mob. 069013074 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 43
    Full Time
    Publicitate 17.07.2017 5 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 8000 - 9000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania noastra este in cautarea operatorilor de limba germana, italiana, ceha, portugheza, poloneza si alte limbi cu exceptia limbii engleze si franceze pentru marketing online.

    Cerinte: - cunoasterea limbii straine la nivel scris bun

    - cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator

    - dorinta de a lucra

    Oferim:

    - lucru full - time (luni-vineri 8.30 - 17.00) acceptam si part -time

    - salariu stabil cu crestere salariala pentru full-time(400$-500$)

    - contract de munca-pachet social complet

    Experienta de munca nu este necesar, nu este un job la telefon.

    Ne puteti trimite CV-ul Dvs. la operator_chat@yahoo.com Rugam seriozitate! Sintem in cautarea persoanelor care intra-adevar cauta un loc de munca stabil si au dorinta de a lucra.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare