Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

jurist

Cobzac Partners

63 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 29.07.2018

Responsabilități:

Redactarea actelor procedurale
Elaborarea contractelor
Studierea și analiza actelor normative, jurisprudenței, evaluarea constatărilor și dezvoltarea strategiilor și argumentelor pentru prezentarea cazurilor în instanță
Acordarea de consultanță juridică și rezolvarea problemelor clienților în diverse domenii: înființarea/reorganizarea/lichidarea unei societăți, drept imobiliar, microfinanțare, concurență, protecția consumatorilor, tranzacții comerciale, dreptul proprietății intelectuale, dreptul muncii etc.

Cerinţe fata de candidat:

Studii superioare in drept
Cunoașterea excelentă a dreptului civil
Cunoaşterea fluentă a limbilor: româna, rusa, engleza
Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook)
Capacitate de a lucra în echipă
Abilitați de rezolvare a problemelor urgente si de luare a deciziilor
Abilităţi de comunicare si negociere
Experienţă de activitate în domeniu reprezintă un avantaj

Salariu: negociabil

Despre noi:

Cobzac&Partners este o companie juridică care operează în Republica Moldova din anul 2006. Juriștii noștri furnizează servicii juridice atât pentru clienții internaționali, cît și locali. Suntem specializați în domeniul financiar-bancar, drept comercial, de recuperare a datoriilor, insolvență, drept imobiliar, soluționarea litigiilor, proprietate intelectuală, fuziuni și achiziții,finanțarea proiectelor și restructurare și altele.

Cautăm persoane talentate, dornice de a învăța și de a crește împreună cu noi, persoane care pot contribui la atingerea scopului nostru: de a furniza servicii de cea mai înaltă calitate clienților noștri.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, expediază-ne un CV cu fotografie, împreună cu fișa cu note la adresa: daniel@cobzac-law.md.

Vor fi contactați doar candidații selectați.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 17.08.2017

PfB Collection SRL
  • Full Time
  • 19.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat