Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Instalatori sisteme de încălzire și canalizare

Postmodern SRL

146 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 20.02.2019

Compania POSTMODERN SRL cu unul din cei mai înalți coeficienți de creștere în domeniile - vînzării, proiectării, instalării și deservirii sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare și apeduct, activează de 13 ani pe piața Republicii Moldova.

Ne mărim echipa și suntem în căutare de Instalatori sisteme de încălzire și canalizare

Cerințe și responsabilități:

  • Experiență în domeniu min. 2 ani
  • Automobil personal (prezintă un avantaj)
  • Organizarea lucrărilor, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor
  • Persoană organizată și responsabilă

Oferim:

  • Lucru intr-o echipă profesionistă
  • Salariu motivant
  • Dezvoltare și avansare pe plan profesional

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@postmodern.md indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de tel. 22 840-888  sau 078-888-752

  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

YSP Job Solution
  • Full Time
  • 10.01.2019
  • Full Time
  • 14.03.2019

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 21.02.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat