Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inspector Salarizare/ Payroll Specialist (Balti)

HR Consulting

130 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 23.02.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
  internațională, un business de producție, cu o istorie de 75 de ani.

Responsabilități:
● Administrarea documentelor legate de salariile personalului;
● Verificarea pontajelor lunare pentru calculul salarial;
● Evidența concediilor și calculul indemnizațiilor pentru concediu.
● Întocmirea și prezentarea rapoartelor periodice legate de calculul salariilor și al beneficiilor acordate angajaților;
● Emiterea și distribuirea foilor de calcul pentru salariați;
● Crearea, modificarea, păstrarea și evidența dosarelor angajaților.

Cerințe:

● Studii superioare economice;
● Experiență pe poziție similară – minim 2 ani;
● Cunoașterea limbii române - obligatoriu;
● Cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj;
● Bună stăpânire a pachetului Microsoft Office;
● Abilități de comunicare și relaționare;
● Responsabilitate, spirit practic, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism.

Beneficii:
● Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes;
● Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției;
● Oportunități atractive  de formare, instruire și creștere profesională;
● Condiții de lucru la standarde europene.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați sa transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicați postul vacant: “HRGR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 19.12.2017

Companie Internationala
  • Full Time
  • 06.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat