Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inginer Tehnolog in Producerea Cimentului

HR Consulting

1241 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 03.12.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Cerinte:

● Studii superioare in domeniul tehnologiei materialelor de constructie (ciment);
● Absolventi sau specialisti cu experienta in domeniu;
● Cunoştinţe de limba romana , rusa si engleza;
● Cunostinte in coordonarea de proiecte si echipe in procesul tehnologic;
● Operare PC (Microsoft Office, softuri tehnice – Visio, Autocad).

Competente individuale
● Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa ;
● Responsabilitate si orientare spre rezultat;
● Capacitate de concentrare pentru realizare de obiective;
● Dorinta permanenta de  perfectionare si avansare in cariera;
● Tenacitate şi consecvenţă  în rezolvarea problemelor;
● Disponibilitate de a locui la Nordul RM;
● Adaptare la un program de lucru in regim non-stop (schimburi);
● Abilitati de instruire pentru dezvoltarea personalul de executie din domeniul procesului tehnologic.

Responsabilitati
● Coordonarea procesului tehnologic de fabricatie: materie prima, clincher şi ciment;
● Asigurare a cantităţii / calităţii corespunzătoare a productiei cu respectare a normelor de Securitate si Sanatate in Munca  şi a Mediului ambiant;
● Responsabilitate realizării prevederilor bugetare în acest  sector;
● Conducerea activitatii in regim non-stop (schimbului) pentru realizarea programelor de producţie stabilite;
● Iniţierea activităţilor de modernizare şi îmbunătaţire a procesului tehnologic;
● Controlul respectarii normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant.

Beneficii
● Pachet salarial atractiv
● Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “ITPCR”

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 29.08.2018

  • Full Time
  • 28.08.2018

Tronex com
  • Full Time
  • 07.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat