Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inginer/ tehnician mecanic utilaj agricol, Magdacesti

ISP Inter SRL

128 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 12.02.2019

Responsabilități:

         Reparația și deservirea utilajului agricol (tractoare, cultivatoare, stropitori, tocatoare…) la sediul clientului;
         Darea in exploatare și consultarea clienților companiei privind lucrul cu tehnica procurata;
         Analiza, examinarea și documentarea cazurilor de defectare a tehnicii agricole;
         Ducerea evidenței deservirilor în perioada de garanție și post-garanție;
         Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute.

Cerințe:

         Studii ingineresti sau mecanice constituie avantaj;
         Experiența intr-o poziție similară;
         Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi;
         Devotament și atitudine față de companie;
         Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constituie avantaj);
         Cunoștințe de operare calculator (constituie avantaj);
         Permis de conducere categoria B (permis de conducere categoria H va constitui un avantaj);
         Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă;
         Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova si peste hotare.

Condiții:

         Grafic de lucru flexibil;
         Salariu atractiv;
         Angajare oficială. Pachet social complet;
         Stagieri în Europa la furnizorii tehnicii agricole;
         Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
         Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Cei interesați sunt rugați să sune la nr. 069873379 sau sa transmită CV-ul la adresa de e-mail: info.ispinter@gmail.com

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații selectati vor fi contactați pentru un interviu.

Tinem sa mentionam ca oficiul ISP Inter SRL se afla la Magdacesti!

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR Consulting
  • Full Time
  • 20.02.2019

Personal Agency SRL
  • Full Time
  • 23.01.2019

  • Full Time
  • 26.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat