locuri-de-munca

Inginer proiectant

  • Axetag SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 54
    Full Time
    Publicitate 22.11.2017 24 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania Axetag SRL anunță loc vacant pentru poziția de Inginer Proiectant Constructii de Masini. Axetag SRL este o întreprindere de proiectare, autohtonă, care a reușit să se afirme la nivel înalt pe piața mondială.

    Ne ocupăm în special de proiectarea și asamblarea utilajelor pentru prelucrarea și producerea uleiurilor vegetale.

    Cerințe către candidat:

    studii superioare tehnice de inginerie mecanica;

    cunoașterea soft-lor de proiectare si fabricare CAD, CAM (SolidWorks, Autocad ș.a.);

    efectuarea desenelor de execuție in standardele ISO, DIN, GOST (cotare, tolerante, geometrie);

    experienta in instalarea, mentenanta, operarea, programarea unor masini unelte cu CNC prezinta un avantaj;

    cunoașterea bună a limbii englere, ruse / limba germană prezintă un avantaj; responsabilitate, comunicabilitate, lucru în echipa;

    Oferim:

    loc de lucru interesant și stabil;

    creșterea profesională și a carierei;

    lucru într-o echipă tînără și prietenoasă;

    Salariul v-a fi stabilit în urma interviului !

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Steinel
    • Full Time
    • 23.08.2017
    • Full Time
    • 17.09.2014