locuri-de-munca

Inginer programator SOFT aplicativ

  • Moldtelecom

    Mob. Tel/Fax. 0 22 700 855
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 869
    Full Time
    Publicitate 09.08.2016 1 an în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    ATRUBUŢII DE FUNCŢIE:

    • elaborarea, programarea, implementarea, testarea arhitecturii tehnice a funcţionalităţilor noi
    • rezolvarea erorilor de SOFT (trouble fixing)

    CERINŢE:

    • studii superioare în domeniul de cibernetică, informatică
    • cunoaşterea limbajelor de programare C#; ASP.NET; NET Framework 2.0-4.0; PL/SQL şi Oracle; PHP, JavaScript, Java
    • experienţă de muncă în domeniul IT minim 1 an
    • experienţă de implementarea proiectelor IT
    • cunoştinte în domeniul metodologiilor AGILE – avantaj capacitate de înţelegere şi identificare a proceselor de prelucrare a informaţiei
    • capacitate pentru diagnosticarea şi soluţionarea problemelor apărute la nivel de hardware şi software
    • capacitate de analiză şi sinteză
    • capacitatea de a lucra în echipă

    Aplicanţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menţionînd postul pentru care aplică Inginer programator SOFT aplicativ.

    Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

    Informaţii adiţionale la tel. 700 855

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 02.10.2017

    Inther Group
    • Full Time
    • 22.08.2017