Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inginer mecanic (Tehnica agricola)

Vadalex-Agro SRL

63 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Responsabilități:

  • Diagnoza electrică și electronică.
  • Mentenanță și service pentru tehnica agricolă și utilaje agricole în baza tehnică și pe teren sau la sediul clientului.
  • Recepția utilajelor, punerea lor în functiune și instruirea operatorilor clientului.
  • Asamblarea și dezasamblarea componentelor.
  • Alcătuirea documentației și a raportarilor necesare.

Cerinţe:

  • Exprimarea fluentă în limbile română și rusă.
  • Studii superioare în domeniul ingineriei (mecanică).
  • Experienţa de muncă va constitui un avantaj.
  • Cunoştinţe de operare PC.
  • Permis de conducere.
  • Energic, comunicabil cu utilizarea maxima a calităților personale.
  • Gândire flexibilă şi orientare spre rezultat.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Pachet social .
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și dinamică.

Expediază CV-ul la adresa de email: vadalex.agro@gmail.com

Despre companie

"Vadalex-Agro" SRL a fost fondată în anul 2005și are ca obiect principal de activitate comerţul cu produse fitosanitare, seminţe de culturi de câmp şi legume, fertilizanţi şi tehnică agricolă în larg asortiment.Datorită calității impecabile a produselor, popularității ridicate la ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 25.06.2018
  • Full Time
  • 29.08.2018
  • Full Time
  • 18.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat