Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Mecanic

HR Consulting

1259 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați
Data publicării: 19.10.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Mecanic

Profilul candidatului:

Educatie:
● Studii colegiale tehnice / Scoala medie sau liceu + 2 ani studii tehnice in mecanica
Abilitati:
● Cunoasterea limbilor  romana, rusa.
● Adaptabilitate sporita la stres si lucru peste program in cazuri de opriri accidentale si alte situatii exceptionale - pentru a asigura procesul tehnologic neintrerupt de producere.
● Capacitate de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati
● Supravegherea activităţii de mentenanţă mecanica pe durata schimbului în scopul asigurării funcţionării echipamentelor necesare desfăşurării procesului de fabricaţie
● Organizarea şi efectuarea lucrărilor de reparaţie, exploatare şi întreţinere a echipamentelor electrice la oprire conform graficului de reparatii aprobat pe sectoarele de care raspunde conform ordinului anual de responsabilitati in gospodaria electrica a uzinei.
● Coordonarea activitatilor de imbunatatire continua (performantelor) a lucrarilor gestionate si  optimizarea costurilor.

Alte cerinte:
● Adaptare la un program de lucru flexibil.

Beneficii:
● Pachet salarial atractiv si motivant.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “IM2R”

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.10.2018
  • Full Time
  • 11.09.2018

  • Full Time
  • 28.08.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat