locuri-de-munca

Inginer întreţinere automate bancare

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 548
    Full Time
    Job Nr. 38350 4 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare anunţă postul vacant:

    Secţia Planificare şi Întreţinere Echipamente, Direcţia Suport Utilizatori
    Departamentul Tehnologii Informaţionale

    Misiune post: Participă la lucrările de instalare, testare şi configurare a echipamentului tehnic aferent procesării cardurilor, a automatelor bancare, POS-terminalelor, a altor mijloace tehnice de calcul cu sistemele aplicative speciale, executarea lucrărilor de mentenanţă a funcţionalităţii automatelor bancare şi POS-terminalelor.

    Profilul candidatului:

    • studii superioare în domeniul TI cu profil de informatică, calculatoare, automatică şi telemecanică, electronică, telecomunicaţii;
    • experienţa de muncă în instituţiile financiare pe posturi similare prezintă avantaj;
    • cunoştinţe profunde şi deprinderi practice în instalarea, configurarea şi întreţinerea echipamentelor tehnice de calcul, bancare şi de birou, sistemelor de operare, cunoştinţe de bază despre protocoalele de telecomunicaţii TCP/IP, X.25, FrameRealy, etc;
    • abilităţi de lucru independent şi în echipă;
    • rezistenţă la stres;
    • orientare spre procese şi rezultat;
    • cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi rusă, limba engleză la nivel tehnic.

    Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail: resurseumane@maib.md

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 31.08.2017

    RONIN A
    • Full Time
    • 17.09.2017

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 06.03.2017