Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Inginer (in industrie) producere

INOX PLUS

2772 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați

Responsabilități:

  • prezentarea, promovarea, vînzarea produselor și serviciilor companiei;
  • căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora;
  • monitorizarea și întreținerea rapoartelor privind lucru efectuat;
  • verificări periodice, intervenții corective pentru echipamentul în producere;
  • intervine în teren în timp util și eficient;
  • gestionarea documentelor specific funcției;

Cerințe:

  • studii – tehnice, economie;
  • cunoașterea programului Auto CAD 2011;
  • cunoașterea calculatorului la nivel avansat;
  • abilități de comunicare profesională și negocieri cu clienții;
  • experiență în vînzări,
  • poziţie activă de viaţă;
  • abilități de comunicare, responsabilitate, punctualitate;
  • doar pentru persoane ambițioase care sunt gata să lucreze mult.

Aplicați CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.12.2017
  • Full Time
  • 28.10.2014
  • Full Time
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat