locuri-de-munca

Inginer electronist

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 612
    Full Time
    Job Nr. 32890 4 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare
    anunţă existenţa postului vacant:

    Inginer electronist,

    în cadrul Direcţiei Suport Utilizatori, Departamentul Tehnologii Informaţionale.

    Misiune Post

    • Asigură instalarea, configurarea şi întreţinerea funcţionării stabile în diviziunile băncii a mijloacelor tehnice (calculatoare, utilaje de reţea şi telecomunicaţii, echipamente periferice, sisteme de operare).

    Profilul candidatului:

    • studii universitare în domeniul tehnologiilor informaţionale;
    • cunostinţe si experienţă la instalarea si reparaţia calculatoarelor, echipamentelor periferice, reţelelor de calcul, sistemelor de operare MS Windows;
    • capacitate de a evalua  situaţii tehnice, a lua decizii şi soluţiona problemele;
    • abilitatea de a studia tehnologii noi;
    • abilitatea de a lucra individual şi în echipă;
    • rezistenţă la stres;
    • cunoaşterea limbii de stat şi engleze, ultimei cel puţin la nivel tehnic.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV model MAIB pe adresa de email: resurseumane@maib.md

    CV model MAIB poate fi gasit aici!

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Despre companie:

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    StarLab
    • Full Time
    • 04.12.2014
    • Full Time
    • 05.04.2017

    ICS Reliable Solutions Distributor SRL
    • Full Time
    • 13.06.2017