Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

ELECTRICIAN

HR Consulting

2369 vizualizări
Data publicării: 18.04.2019

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

ELECTRICIAN

Profilul candidatului:

 Educatie:
● Studii tehnice colegiu: electrician

Abilitati:
● Cunoasterea limbilor  romana, rusa..
● Deschidere spre comunicare
● Adaptabilitate sporita la stres si lucru peste program in cazuri de opriri accidentale si alte situatii exceptionale - pentru a asigura procesul tehnologic neintrerupt de producere si a asigura satisfacerea clientilor si viata si sanatatea oamenilor.
● Autorizatii de atestare specifice postului: electrician
● Capacitate de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati
● Supravegherea activităţii de mentenanţă electrică pe durata schimbului în scopul asigurării funcţionării echipamentelor necesare desfăşurării procesului de fabricaţie
● Organizarea şi efectuarea lucrărilor de reparaţie, exploatare şi întreţinere a echipamentelor electrice la oprire conform graficului de reparatii aprobat pe sectoarele de care raspunde conform ordinului anual de responsabilitati in gospodaria electrica a uzinei.

Beneficii:
● Pachet salarial atractiv si motivant.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “IE2R”

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Unicompro SRL
  • Full Time
  • 29.01.2019

Î.M. “REGIA TRANSPORT ELECTRIC”
  • Full Time
  • 04.04.2019
  • Full Time
  • 19.03.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat