Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

INGINER - AGRONOM SAU MANAGER în domeniul agriculturii (ORHEI)

SRL Maestro-nut

276 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilitati principale:

  • Elaborarea cartelelor tehnologice de cultivare a plantelor (sparanghel, porumb, floarea-soarelui),
  • Controlul îndeplinirii la timp a lucrărilor agricole,
  • Calculul şi asigurarea întreprinderii cu material semincer, îngrăşăminte,  mijloace de protecţie a plantelor;
  • Elaborarea şi îndeplinirea planurilor de prelucrarea a solului, semănare a solului, prelucrare, cultivare;
  • Controlul asupra îndeplinirii planurilor de producere;
  • Controlul asupra utilizării şi depozitării corecte a tehnicii agricole
  • Participarea la încheierea contractelor de vînzare-cumpărare a terenurilor agricole

Cerinte fata de candidati:

  • Experienta de lucru in pozitie similara – minim 5 ani,
  • Studii superioare (preferabil economie, agronommie)
  • Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa,
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj,
  • Abilitati de lucru la PC ( Word, Excel, PowerPoint)
  • Permis de conducere cat. B
  • Rezistenta la stres in conditii de lipsa de timp,
  • Atentie, responsabilitate, punctualitate, rapiditate.

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro.md, indicând pozitia pentru care aplica. TEL. 022212066 SAU 079922333.

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.07.2018
  • Full Time
  • 05.02.2018

IS CRARA
  • Full Time
  • 19.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat