Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Incasator – colector

Mobiasbanca

702 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 12.04.2018

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

R. Moldova

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Grafic de muncă glisant;

Responsabilităţi:

  • Efectuarea încasării numerarului în corespundere cu graficul şi cerinţele stabilite de instrucţiunile interne ale Băncii şi ale BNM;
  • Raportarea încasatorului superior în cazul evidenţierii persoanelor străine în încăperea pentru primirea-predarea numerarului sau a altor observaţii ce ţin de securitatea efectuării încasărilor;

Cerinţe:

  • Studii superioare economice sau medii speciale;
  • Cunoaşterea limbilor: română și rusă nivel avansat;
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare privind reglementarea activităţilor de incasare a valorilor;

Profilul candidatului:

  • Orientarea spre rezultate
  • Orientare spre client
  • Cooperare
  • Responsabilitate
  • Atenţie la detalii
  • Rezistenta la stres

Trimite CV-ul indicând postul solicitat prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 01.10.2018
  • Part Time
  • 12.04.2018

Business & Finance Consulting
  • Part Time
  • 25.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat