locuri-de-munca

Impresar artistic

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 69 760888 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 168
    Full Time
    Job Nr. 44743 1 lună în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Compania AVIX ART GRUP SRL angajează:

    Responsabilități principale:
    - Elaborarea ofertelor de prestație artistică;
    - Coordonarea și realizarea activităților de planificare, organizare și implementare a spectacolelor;
    - Propune o strategie de vînzare a spectacolelor;
    - Monitorizarea spectacolelor în presă;
    - Impresarierea producțiilor artistice și promovarea artiștilor impresariați;
    - Identifică noi locații unde spectacolele pot fi jucate, contactarea locațiilor și stabilește toate detaliile ulterioare.
    - Lucru cu grădinițe, școli, gimnazii, primării și case de cultură.
    - Dezvoltarea și menținearea bazei de clienți.

    Cerințe față de candidat:
    - Experiență minimum 2 ani în domeniul organizării de spectacole;
    - Persoană pozitivă, dinamică, rezistentă la stres;
    - Deprindere rapidă a procedurilor și regulilor utilizate;
    - Cunoașterea fluentă a limbii romane și ruse;
    - Bune abilităţi interpersonale, de comunicare şi de prezentare;
    - Studii în domeniu.

    Beneficii:
    - Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică, tînără și sociabilă;
    - Posibilitatea de a te dezvolta pe plan profesional și de a acumula experiență necesară în domeniu;
    - Posibilitatea unei remunerații în funcție de rezultatele obținute (se va negocia la interviu);
    - Posibilitatea de a deveni unul din colegii noștrii stabili, în funcție de rezultate, după o perioadă de colaborare.
    Perioada de probă 1-3 luni.
    CV-ul + foto transmiteți pe adresa cadre2ag@gmail.com   cu menționarea postului "Impresar artistic".
    CV-urile incomplete nu vor fi analizate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 29.06.2017
    • Full Time
    • 06.09.2017

    DevelopmentAid
    • Full Time
    • 08.09.2017